پیشگام فرا صنعت

وب سایت رسمی پیشگام فرا صنعت | خانه

عمده فعالیت این شرکت در حوزه نگهداری و تعمیرات در پتروشیمی ها و پالایشگاهها میباشد که این مهم توسط کارشناسان زبده تحت نظر مدیران مجرب و متعهد انجام میپذیرد. فعالیت های ذیل در قالب نگهداری و تعمیرات توسط این شرکت انجام پذیرفته که در ادامه توضیحاتی راجع به هریک ارائه گردیده است :

-    نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (Preventive Maintenance)
-    پایش وضعیت تجهیزات (Condition Monitoring)
-    سیستم مدیریت مکانیزه نت(Computerized Maintenance Management System)
-    تعمیرات اساسی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه(PM)

-    خدمات بازرگانی:
تهیه و تامین قطعات یدکی، مواد و مصالح مورد نیاز صنایع و انجام امور بازرگانی، واردات و صادرات کالاها و محصولات از دیگر فعالیت های شرکت پیشگام فرا صنعت می باشد.

-    تأمين نيروی انسانی:
نيروی انسانی متخصص و مجرب سرمايه‌ اصلی شركت است كه از اين تخصص و تجربه در امور تعميرات و نصب و راه‌اندازی صنايع استفاده می‌گردد.

 -    مهندسی، ساخت، نصب و راه‌اندازی:
شامل طراحی، ساخت و نصب انواع تجهيزات و تأسيسات مكانيكی، برقی و ابزار دقيق و همچنين اجرای پروژه‌های عمرانی و ساختمان بر مبنای سازه‌های فلزی، بتنی و … است.
شرکت پیشگام فرا صنعت بر اساس راهبرد توسعه بازار خود و با توجه به تجارب عمیق و گسترده در حوزه اجرای پروژه ها بصورت EPC، توجه ویژه به قابلیت طراحی و مهندسی، مدیریت دانش، مدیریت طرح، مدیریت پروژه، نظارت، کنترل، نصب و راه اندازی بعنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه طراحی و اجرای پروژه‌های صنعتی با قابلیت طراحی، ساخت و تامین تجهیزات مطرح می‌باشد.


-    نگهداری و تعميرات:
یكی از فعاليت‌های اصلی شركت در سطح مجتمع‌های صنعتی و توليدی، به ويژه صنايع مرتبط با نفت و گاز و پتروشيمی، تعميرات روزمره می‌باشد.
نگهداری و تعميرات استراتژیها و دیدگاه های موجود در صنایع درباره نگهداری و تعمیرات (نت)، روند پر افت و خیزی را در قرن اخیر طی کرده و دگرگونی های زیادی در این عرصه بوجود آورده است. به طور خلاصه باید گفت دیدگاه موجود در زمینه نگهداری و تعمیرات (نت) از یک نگرش منفعلانه (Reactive) در اوائل قرن 20 به یک نگرش پیش اقدامانه (Proactive) در آغاز قرن 21 مبدل شده است. بسیاری از این تغییرات دردهه های اخیر (از دهه 70 میلادی) ایجاد شده اند.