پیشگام فرا صنعت

وب سایت رسمی پیشگام فرا صنعت | خانه

•    کاربرد انواع کامپاندها

c1

•    کامپاندهای PP+CC
از کامپاند PP+CC  در صنایع بسته بندی، لوازم ساختمانی و بهداشتی ، خانگی و اداری ، قطعات اتومبیل ، ورق پلی پروپیلن استفاده می گردد. علاوه بر حفظ خواص باعث افزایش سرعت تولید،کاهش قیمت و هزینه های تولید، افزایش استحکام ، کاهش همرفت افزایش پایداری ابعادی ، کاهش مکش های سطح قطعه و کاهش قیمت خواهد شد. همچنین به دلیل استفاده از مواد معدنی در فرمولاسیون ، می توان به عنوان یک محصول دوستدار محیط زیست از آن یاد کرد.
•     کامپاندهای PE+CC
از کامپاند PE+CC در صنایع بسته بندی، فیلم های کشاورزی، لوازم خانگی و غیره استفاده می شود که علاوه بر افزایش سرعت تولید و کاهش قیمت تمام شده و هزینه های تولید، خواص مکانیکی و ظاهری فیلم را حفظ می کند. همچنین به دلیل استفاده  از مواد معدنی در فرمولاسیون، می توان به عنوان یک محصول دوستدار محیط زیست از آن یاد کرد.
•    کامپاندهای PP با پودر تالک
افزودن پودر تالک دارای مزایای زیر است:
افزایش استحکام، افزایش مدول ، افزایش پایداری ابعادی (کاهش دفرمگی قطعه)، افزایش مقاومت حرارتی ، افزایش مقاومت خزشی ، کاهش جمع شدگی shrinkage ، کاهش مکش های سطح قطعه و کاهش قیمت . پلی پروپیلن تقویت شده با پودر تالک در قطعات خودرویی ، لوازم الکتریکی و ساختمانی و ... کاربرد دارد.
•    کامپاندهای PP+EPDM
کامپاندهای پلی پروپیلن و EPDM  به طور گسترده در تولید قطعات منعطف و ضربه پذیر مورد استفاده در خودرو از جمله قطعات گردگیر، سپر، ضربه گیر ها و لوازم خانگی و ... مورد استفاده قرار می گیرند.
•    کامپاندهای PP با الیاف شیشه
کامپاندهای PP+GF  به دلیل استحکام مکانیکی و مدول بالا، مقاومت حرارتی و پایداری ابعادی بالا ، کاهش مکش در سطح قطعه و مقاومت به خزش بالا ، در بسیاری از قطعات خودرویی،لوازم الکتریکی، قطعات ساختمانی،صندلی و لوازم اداری مورد استفاده قرار می گیرد.
•    کامپاندهای پلی آمید 6 و 66 با الیاف شیشه
•    پلی آمیدها خانواده ای از پلاستیک های مهندسی می باشد که دارای استحکام مکانیکی و مدول بالایی هستند. همچنین تحمل حرارتی بالا یکی دیگر از ویژگی های مهم این پلاستیک ها می باشد . نیرومند پلیمر با دارا بودن دانش فنی در این زمینه ، کامپاندهای تقویت شده بر پایه پلی آمید با خواص گوناگون را عرضه می کند.
کامپاندهای آمیزه پلی اتیلن
آمیزه های پلی اتیلن در تولید لوله های آبیاری ، تحت فشار ، انتقال آب و نیز در تولید ورق های پلی اتیلن مورد استفاده در استخرهای کشاورزی و نیز حوضچه های مایعات کاربرد دارند. خواص رئولوژیکی کنترل شده ، پایداری بالا در برابر اکسیداسیون در حین فرآیند و مقاومت مناسب در برابر اشعه فرابنفش به دلیل دارا بودن درصد کنترل شده دوده در آمیزه از ویژگی های منحصر به فرد آمیزه های پلی اتیلن می باشد.
منبع: http://npolymer.ir