پیشگام فرا صنعت

وب سایت رسمی پیشگام فرا صنعت | خانه

شرکت پیشگام فرا صنعت در سال 1376 با هدف ارائه خدمات نگهداری و تعمیرات در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس شد و شروع به کار نمود. مدیریت هوشمند، بهره گیری از دانش روز و تکیه بر توان نیروی انسانی متخصص از اصول موفقیت این شرکت در ارائه خدمات مطلوب به دامنه وسیعی از پتروشیمی های کشور به خصوص در منطقه جنوب میهن عزیزمان است. هم اکنون نیز با رویکرد جدید و برنامه ریزی استراتژیک، گام در اجرای پروژه های طراحی، خرید و راه اندازی EPC  برداشته تا بتواند در این زمینه نیز موثر بوده و خدمات شایسته خویش را استمرار بخشد.

شرکت پیشگام فراصنعت با بهره گیری از دانش و توانمندی‌ بیش از 500 نفر از پرسنل با تجربه خود به انجام فعالیت‌های زیر در خدمت‌رسانی و پشتیبانی از صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور می‌پردازد:

-    مهندسی، ساخت، نصب و راه‌اندازی:

شامل طراحی، ساخت و نصب انواع تجهیزات و تأسیسات مکانیکی، برقی و ابزار دقیق و همچنین اجرای پروژه‌های عمرانی و ساختمان بر مبنای سازه‌های فلزی، بتنی و … است.
شرکت پیشگام فرا صنعت بر اساس راهبرد توسعه بازار خود و با توجه به تجارب عمیق و گسترده در حوزه اجرای پروژه ها بصورت EPC، توجه ویژه به قابلیت طراحی و مهندسی، مدیریت دانش، مدیریت طرح، مدیریت پروژه، نظارت، کنترل، نصب و راه اندازی بعنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه طراحی و اجرای پروژه‌های صنعتی با قابلیت طراحی، ساخت و تامین تجهیزات مطرح می‌باشد.

-    نگهداری و تعمیرات:

یکی از فعالیت‌های اصلی شرکت در سطح مجتمع‌های صنعتی و تولیدی، به ویژه صنایع مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی، تعمیرات روزمره می‌باشد.
استراتژی ها و دیدگاه های موجود در صنایع درباره نگهداری و تعمیرات (نت)، روند پر افت و خیزی را در قرن اخیر طی کرده و دگرگونی های زیادی در این عرصه بوجود آورده است. به طور خلاصه باید گفت دیدگاه موجود در زمینه نگهداری و تعمیرات (نت) از یک نگرش منفعلانه (Reactive) در اوائل قرن 20 به یک نگرش پیش اقدامانه (Proactive) در آغاز قرن 21 مبدل شده است. بسیاری از این تغییرات دردهه های اخیر (از دهه 70 میلادی) ایجاد شده اند.

 
با توجه به این رویکرد و تجربه و تخصص موسسان و مدیران در این زمینه، شرکت پیشگام فراصنعت تاسیس گردید و عمده فعالیت این شرکت در حوزه نگهداری و تعمیرات در پتروشیمی ها و پالایشگاهها میباشد که این مهم توسط کارشناسان زبده تحت نظر مدیران مجرب و متعهد انجام میپذیرد. فعالیت های ذیل در قالب نگهداری و تعمیرات توسط این شرکت انجام پذیرفته که در ادامه توضیحاتی راجع به هریک ارائه گردیده است :

-    نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (Preventive Maintenance)
-    پایش وضعیت تجهیزات (Condition Monitoring)
-    سیستم مدیریت مکانیزه نت(Computerized Maintenance Management System)
-    تعمیرات اساسی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه(PM)

-    خدمات بازرگانی:

تهیه و تامین قطعات یدکی، مواد و مصالح مورد نیاز صنایع و انجام امور بازرگانی، واردات و صادرات کالاها و محصولات از دیگر فعالیت های شرکت پیشگام فرا صنعت می باشد.

-    تأمین نیروی انسانی:

نیروی انسانی متخصص و مجرب سرمایه‌ اصلی شرکت است که از این تخصص و تجربه در امور تعمیرات و نصب و راه‌اندازی صنایع استفاده می‌گردد.

عضویت در انجمن ها: